!!Vše o ABBA. Najdete tu vše od členů skupiny po podrobnosti o písních!! ABBA SMILE

ABBA Edice

27. října 2011 v 10:27 | Kisby:-DABBA*Smile |  Novinky

Výběr ABBA Songů


Jaký kompilační výběr či vydání CD by jste doporučili ke koupi fanoškům ABBA, aby si mohli za jeden nákup vychutnat co nejvíce ABBA tvorby? (Případně napište do komentářů ;) )

V poslední době byl největším hitem (jak mezi prodávajícími tak i co se poptávky týče) kompletní výběr všech písní od ABBY v podobě celkového souboru všech ABBA desek plus jedné prémiové. Tento výběr vyšel pod názvem The Albums (z roku 2008). Zde můžeme naléz všechny skladby ABBA plus několik bonusových - oficiálně nevydaných, nebo těch, co se nikdy nevysktyly na oficální ABBA desce (Under Attack, Cassandra, The Day Before You Came, ...).

Loni na trh přišel i kompletní výběr (všech alb) - The Vinyl Collection. Jednalo se o originální desky (limitované edice). V propagaci byly tedy hlavně gramofonové desky (především v Americe se gramofony opět vrací do módy). Tuto kolekci lze ale najít i v podově CD. V této době už ale možná jen na ofiálních stránkách ABBY - www.abbasite.com.

Co se mého názoru týče, rozhodně bych doporučil koplet Thank You For The Music. I když je to výběr vydaný na trh už v 90. letech řekl bych, že nabízí nejširší obsah ABBA písní i co se týče bonusů. Je podle mě nejoriginálnější, nejaktraktivnější a přináší nejvíce nového. Ovšem je pravda, že některá (i oficální) díla tam chybí. Jedná se o set 4 CD (nebo i desek) s tím, že ta čtvrtá je s písničkami z The Visitors a s bonusy. Pokud však již máte doma všechny ABBA CD (všech jejích desek) a třeba i výběr hitu ABBA Gold (nebo More Gold), rozhodně bych doporučil právě Thank You For The Music. Najdete tu hlavně unikátní asi 22 minutový sestřich všech nezveřejněných děl ABBY, těch neoficálních, nikdy nezveřejněných, rozpracovaných, ... (např.: různé instrumentální melodie, promo verze Fernando, mou teď oblíbenou píseň Rubber Ball Man a další) to vše pod názvem ABBA - Undelated. Takovýto bonus nikde jinde nenaleznete. Dále jsou tu i známé hity v jiných jazycích - hlavně v francouzštině nebo švédštině.

Všechny tyto návrhy by byly dobré jako úvaha k případnému vánočnímu dárku :)

PS: Stejně jako je mi líto, že se u nás nehraje Mamma Mia! někdě v divadle, je mi i líto, že už nehrají muzikál Cats. Jet až do Londýna nebo NY se mi chce, ale nemůžu :D Třeba to zas časem obnoví, třeba zas čas něco přinese :)

Všem přeju příjemný a barvitý podzim! Nenechte si pochmurným počasím zkazit náladu!!

Váš Kisby :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama