!!Vše o ABBA. Najdete tu vše od členů skupiny po podrobnosti o písních!! ABBA SMILE

Duben 2011

ABBAMania

16. dubna 2011 v 22:24 | Kisby:-DABBA*Smile |  Novinky

Odkazy


Ahojky, tak jak už jsem narážel u jednoho příspěvku na můj opravdu blekotavý pravopis :D nyní dodávám, že s časem se to moc nelepší. Rok sice končí, ale možná taky právě to je důvod, že se ho mnoho studentů snaží věnovat škole, aby si vylepšili, nebo alespoň nezhoršili stávající známky (i když u mě třídní schůzka dopadla dobře :)). Sám doufám, že třeba přes léto (prázdniny) budu mít na blog více času a budu se snažit přinést více novinek, ale též je pravda, že ho raději budu trávit někde po lesích nebo na kole :D ... uvidíme, jak co bude :)
Proto Vám tady chci dát odkazy ABBA stránek, na které jsem chodil, chodím a kterými jsem se inspiroval. Ty by Vám měly dál dodávat nové informace o vaší oblíbené skupině. Pokud samozřejmě budete chtít zapátrat něco o písničkách či historii ABBY, měly by jste vše najít v archivu mého blogu.

Odkazy:

abbafc.abbaworldrevival.com - skvělé stránky se spousty novinek a informací!

www.ABBAsite.com - oficiální stránky ABBY, kde najdete i úryvky z jejich skladeb a snad úplně všechno, včetně možnosti si něco koupit!

www.pohodar.com - najdete zde překlady všech ABBA písniček a ne jen jich!

Doufám, že Vám to dobře poslouží a moje nepřítomnost nijak nepoznamená Vaše trvání ABBAManie :D
Také by mě zajímalo, jestli jste nedávno popřály Agnethě a Bjornovy k narozeninám? Myslím, že Bjornovy (pokud chcete), můžete malé přání na ABBAsite.com ještě stále zaslat! ;)
A slyšel jsem, že snad od 22. - 25. září by měl v ČR opět vystoupit muzikál Mamma Mia! ... já už jsem na něm teda byl, ale možná si ho nenechám ujít ani lestos. Uvidíme, co přinese čas! :)

Tak se mějte a smějte s ABBou a snad zas někdy brzy! ;)
Váš Kisby

PS: A samozřejmě se jako správný blekota omlouvám za všechny své překlepy, i/y, čárky, háčky, stylistiku textu atd. Děkuji za pochopení :)